نقل بیدمشک ارومیه درست شده از گچ ساختمانی

ارائه مقادیر معنی دار یا قابل توجهی از مواد مغذی در وعده های کوچک معمولی شیرینی ها دشوار است.

مشکلات طعم نقل بیدمشک ارومیه می تواند به دلیل سطوح بالای طعم موادی که برای غنی سازی استفاده می شود مانند ویتامین های B و بسیاری از مواد گیاهی ایجاد شود. این ممکن است استفاده از شیرینی ها را به عنوان مواد مغذی محدود کند.

کاتز می‌گوید: «یکی از دلایلی که غذاها به سمت بخش‌های غذایی حرکت می‌کنند این است که خوردن آنها بسیار رضایت‌بخش‌تر از مصرف یک ویتامین است.

با این حال، هر چه مواد بیشتری به فرمول تقویت‌کننده اضافه شود، شانس تداخل مواد را افزایش می‌دهد و ماندگاری بیشتر مشکل می‌شود، به خصوص با اکسیداسیون و تغییر رنگ.

و ممکن است فضای کافی برای پشتیبانی از ادعاهای محتوایی در بسته وجود نداشته باشد.”

دسته بندی آب نبات و نقل ها ممکن است به طور کلی بر اساس ساختار نهایی آنها به عنوان کریستالی و غیر بلوری یا بی شکل طبقه بندی شوند.

آب نقل های کریستالی شامل فوندانت و کرم، فاج، نوقا، مارشمالو، پرالین، آب نقل فشرده (قرص) و آب نقل های تابه ای هستند. آب نقل های غیر کریستالی شامل آب نبات های سفت (یا با جوش زیاد)، شکننده، کارامل، تافی، شیرین بیان، ژله ها و صمغ ها هستند.

آب نقل ها در هر دسته اساساً با رطوبت و محتوای چربی فردی و تکنیک پردازش استفاده شده متفاوت هستند.

مواد به کار رفته نیز تاثیر بسزایی در روش و نتیجه دارد. مروری بر تفاوت‌های فرآیند به ارائه پایه‌ای برای شروع فرمول‌بندی نسخه‌های «سالم‌تر» کمک می‌کند.

نقل سفت با جوشاندن محلول شکر (معمولاً ترکیبی از شربت ذرت و ساکارز) تا زمانی که به اندازه کافی غلیظ شود تا یک توده پلاستیکی حاوی 2٪ یا کمتر رطوبت ایجاد شود. پس از سرد شدن کمی این توده، رنگ ها و طعم ها روی آن کار می شود.

سپس به شکل تکه های نباتی در می آید و خنک می شود. خنک‌سازی محلول شکر را فوق‌العاده اشباع می‌کند، بنابراین نقل شواهد آشکاری از شکل کریستالی ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.