فر فست فود یکی از پرمخاطره ترین حوادث جهان را رقم زد

غذاهایی که چربی اشباع و کلسترول کم دارند.
غذاهای پر فیبر، از جمله غلات کامل، سبزیجات و میوه ها.
غذاهایی که حاوی مقدار متوسطی شکر و نمک هستند.

غذاهای غنی از کلسیم برای تامین نیاز روزانه کودک به کلسیم.

غذاهای غنی از آهن برای تامین نیاز روزانه کودک به آهن.
لازم نیست همیشه از تمام غذاهای ناسالم که در فر فست فود پخته می شود اجتناب کنید، اگر نمی خواهید، هرم غذایی اجازه می دهد تا مقداری کالری دریافت کنید که همه ما می توانیم با خوردن برخی از “غذاهای فانتزی” از جمله آنهایی که چربی یا شکر اضافه دارند از آنها استفاده کنیم.

فست فود چه ضرری دارد؟
ضرر فست فود بسیار زیاد است و تأثیر آن به کل بدن می رسد، زیرا ممکن است بر قلب تأثیر بگذارد، دندان ها و استخوان ها را تحت تأثیر قرار دهد، دستگاه گوارش را تحت تأثیر قرار دهد، علاوه بر تأثیر آن بر وزن، ممکن است منجر به دیابت شود. منجر به افزایش قابل توجهی می شود.

چگونه فرزندم را متقاعد کنم که غذای سالم بخورد؟
آن را به روشی اغوا کننده و جذاب برای او سرو کنید، در دستور پخت ها خلاق باشید و دستور العمل های سالم خوشمزه بسازید، زمانی که غذای سالم می خورد به او جایزه بدهید، سعی کنید خرید فست فودهای ناسالم را کاهش دهید، سعی کنید غذای سالم را به سبک زندگی تبدیل کنید.

با کودکی که از غذای سالم امتناع می کند چگونه رفتار کنیم؟
برای او الگو قرار دهید و شروع به خوردن و تهیه غذای سالم کنید.با او صبور باشید زیرا مدتی طول می کشد.سعی کنید بیش از یک نوع غذای سالم تهیه کنید تا بتواند از بین آنها انتخاب کند.سعی کنید فرزندتان را مجبور نکنید یک نوع غذا بخورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.