سرامیک طرح فرش که حتی گلوله هم نمی تواند بر روی آن خش بیندازد

Thinset ملاتی است که از سیمان پرتلند، ماسه سیلیس و عوامل نگهدارنده رطوبت ساخته شده است. ملات کاشی نازک دارای قوام صاف و لغزنده است، شبیه به گل. با ماله بریده بر روی بستر اعمال می شود .

تین ست استاندارد و پیش مخلوط
تین ست استاندارد سرامیک طرح فرش به صورت پودر بسته بندی شده ای است که با آب مخلوط می شود. ملات پس از مخلوط شدن شروع به گیرش می کند، بنابراین باید کل دسته را مصرف کنید یا اضافی را دور بریزید.

تین ست از قبل مخلوط شده در وان های بزرگ عرضه می شود و بلافاصله از بسته بندی آماده استفاده است.

اگرچه حمل و نقل آن سنگین و گرانتر از مخلوط ملات خشک است، سهولت و راحتی ملات نازک پیش مخلوط شده آن را برای افرادی که خودتان آن را انجام می دهند ایده آل می کند.

از ملات پیش مخلوط برای فضاهایی مانند حمام های کوچک، حمام ها یا اتاق های ابزار استفاده کنید.

اگر با فضاهای متعدد سر و کار دارید، ممکن است بخواهید یک ترکیب خشک را برای صرفه جویی در هزینه در نظر بگیرید.

کار با ملات Thinset
ملات کاشی نازک چسبندگی بسیار قوی ایجاد می کند و در برابر رطوبت و رشد کپک مقاوم است.

Thinset همچنین ضد حرارت است، بنابراین در محیط های گرم چسبندگی خود را از دست نمی دهد. از آنجایی که رقیق سیمانی است، از نظر ابعادی پایدار است – منقبض یا منقبض نمی شود.

یکی دیگر از مزایای تین ست این است که به شما امکان می دهد سطوح ناهموار را تا حدی تراز کنید. شما نمی توانید سطوح خارج از سطح را تراز کنید، اما می توانید شکاف ها را پر کنید و تغییرات جزئی سطح را جبران کنید.

از آنجایی که تین ست تحت تأثیر رطوبت قرار نمی گیرد، برای کاشی های کف و هر کاشی در مناطق مرطوب، از جمله کف دوش، دیوارها و سقف ها و اطراف وان، بهترین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.